You are currently viewing Gadżety z nadrukiem dla najlepszych klientów

Gadżety z nadrukiem dla najlepszych klientów

Pod koniec roku zawsze w firmie robi się różnego rodzaju zestawienia i podsumowania. Sprawdza się czy sprzedaż spadał czy zmalała, jak wygląda zatrudnienie pracowników, jakie są zyski i straty, jaki miesiąc był najlepszy pod względem sprzedażowym, jacy klienci wzięli od nas najwięcej towaru.

Gadżety z nadrukiem to świetny pomysł na promocję

gadżety z nadrukiemTej ostatniej kwestii dotyczyło nowe zadanie dane mi od szefa. Wytypowaliśmy kilku klientów, którzy kupowali od nas dużo powyżej średniej. Dla nich miałam przygotować zestawy prezentowe wraz z kartką z życzeniami od nas. Miały to być jednocześnie podziękowania za owocną współpracę z nami, jak i zachęcenie ich do dalszego kupowania. Trzeba się więc postarać, a nie wrzucać długopisy reklamowe i cukierki do torebek, które mamy pod ręką. Należy zatem rozpocząć poszukiwania najlepszego rozwiązania. Jednocześnie musi to być coś eleganckiego, ale też nie bardzo drogiego. Wybrałam zatem eko gadżety reklamowe. Usłyszałam o nich dopiero niedawno

, ale bardzo takie połączeniem mi się spodobało. Sama staram się dbać o środowisko naturalne, segregują śmieci, nie marnuję wody i takie tam. Takie gadżety reklamowe na pewno są bardzo dobre. Ostatecznie zdecydowałam się na ekologiczne etui i wieczne pióra, a do tego kwiatowe kartki z życzeniami. Takie pióro oczywiście nie będzie zwyczajne tylko to będą gadżety z nadrukiem logo naszej firmy.

Wtedy klienci zawsze będą pamiętać od kogo dostali te prezenty i na pewno będą się z nich cieszyć. Szef zatwierdził mój pomysł, więc mogłam od razu zadzwonić do tej firmy, żeby złożyć zamówienie i zacząć przygotować torebki z prezentami do wysyłki.