You are currently viewing Jestem grafikiem i musiałem zaprojektować odzież firmową

Jestem grafikiem i musiałem zaprojektować odzież firmową

Moja firma ma swoją siedzibę w Warszawie. Ja jestem tam grafikiem komputerowym. Wykonuję różne skomplikowane rzeczy na zlecenie naszych klientów. Przeważnie tworzę strony internetowe dla dużych korporacji.

Jeżeli komuś zależy na odzieży z fajna grafika, zamawia usługi takich ludzi jak ja, czyli grafików

koszulka firmowaW swojej karierze stworzyłem już portale z ogłoszeniami. Pamiętam, że pewnego dnia dostałem telefon i musiałem stworzyć witrynę na której można było sprzedawać zamki to mnie bardzo zaskoczyło. Moim ostatnim wyzwaniem była Odzież firmowa z nadrukiem-Warszawa. Dostałem przy tym zdjęcia pracowników. Musiałem wykonać dla każdego indywidualny obrazek. Miałem przy tym sporo pracy. Jednak ostatecznie bardzo dobrze się przy tym bawiłem. Na początku wykonywałem szkice na zwykłej kartce papieru. Potem trochę o tym myślałem i wszystko tworzyłem za pomocą specjalnego programu. Musze przyznać, że byłem zadowolony z efektu końcowego. Moje nadruki firmowe były czymś indywidualnym. Mogłem tam poszaleć z kolorami oraz innymi nowymi funkcjami jakie zapewniały nowoczesne technologie. Po ukończeniu zlecenia umówiłem się na osobiste spotkanie ze zleceniodawcą. Tam musiałem jeszcze dokonać kilku istotnych poprawek. Wszystko ostatecznie wysłałem na pocztę klienta. Po kilku tygodniach dostałem wiadomość z załącznikiem. Tamtej ekipie tak bardzo spodobało się moje podejście i kreatywność

buy kamagra

, że wysłano mi zdjęcie. Każda z osób założyła na siebie nową koszulkę i ustawiła się do wspólnej fotografii. Po dokładnym obejrzeniu swojego dzieła wzruszyłem się.

Bardzo rzadko dostawałem jakiekolwiek podziękowania. Zawsze wszystko wykonywałem z wielkim sercem oraz zaangażowaniem. W końcu ktoś to dostrzegł. Od tamtej pory odzież firmowa z nadrukiem była moim częstym zajęciem. Mój szef zlecił mi więcej takich zleceń.