You are currently viewing Mini gadżety imprezowe – przypinki, foto magnesy

Mini gadżety imprezowe – przypinki, foto magnesy

ślub i wesele, urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy impreza firmowa – wszystkie te wymienione uroczystości od kilku miesięcy maja jeden wspólny mianownik.

Imprezy mogą być urozmaicone przez gadżety imprezowe

przypinkiOd jakiegoś czasu, w Polsce nie może odbyć się niemalże żadna impreza, bez obowiązkowych mini prezencików – gadżetów wręczanych gościom, które mają przypominać o udziale w uroczystości oraz być swego rodzaju podziękowaniem za przybycie. Oczywiście tego rodzaju gadżetów imprezowych może być naprawdę sporo, jednym z popularniejszych w ostatnim czasie są na przykład budki na zdjęcia, gdzie goście mogą się fotografować, jednakże mini gadżety są niekwestionowanym hitem. Do najczęściej stosowanych nalezą na przykład foto magnesy i przypinki ze zdjęciem państwa młodych, datą uroczystości albo logiem firmy ww imprezie której goście biorą udział Popularny stał się także kubek ze zdjęciem – państwa młodych, pracowników firmy, lub datą imprezy. Innym popularnym gadżetem zwłaszcza na ślubach są dekorowane mydełka, które przez to, że łatwo wykonać je samodzielnie mogą być rękodziełem organizatorów. Trzeba przyznać, iż jest to niezwykle fajny pomysł i trend w którym nie tylko organizator imprezy jest obdarowywany ale w postaci mini podarunku dziękuje on przybyłym na uroczystość gościom.

Z tą opinią zgadza się także naprawdę spora liczba organizatorów imprez, co widać po dużym zainteresowaniu w sklepach, które produkcją tego typu gadżetów się zajmują i nie ukrywają

, iż działalność ta jest opłacalna ekonomicznie.