You are currently viewing Jakie ręczniki reklamowe będą najlepsze dla hotelu ze SPA?

Jakie ręczniki reklamowe będą najlepsze dla hotelu ze SPA?

Wszyscy uwielbiamy momenty, w których można zapomnieć o problemach i poddać się całkowitemu relaksowi. Szczególnie kobiety kochają gabinety odnowy biologicznej, w których mogą poczuć się na nowo piękne i młode. Jednak aby panie z większą chęcią odwiedzały takie miejsca potrzeba jest ich odpowiednia aranżacja.

Ręczniki reklamowe – na co zwrócić uwagę?

ręczniki reklamowePrzede wszystkim priorytetową sprawą jest to, aby pomieszczenie było jasne i jak najbardziej oświetlone, przynajmniej w momencie wejścia kobiety do gabinetu. Później światła powinny zostać przyciemnione, ponieważ w pełnym oświetleniu bardzo ciężko jest się zrelaksować i wypocząć. Mile widziane są także drobne głośniki, z których płynąć będzie delikatna i relaksacyjna muzyka. Jednak to nie wszystko. Większość kobiet taką wizytę w gabinecie odnowy biologicznej będzie miała po raz pierwszy w życiu. Dlatego też trzeba im zapewnić komfort, jakim są ręczniki hotelowe. Chodzi w nich o to, by po każdym zabiegu klientka miała swój własny ręcznik, w który bez większych obaw będzie mogła wytrzeć twarz. Są to standardy, które trzeba spełniać. Inaczej w świecie gabinetów odnowy biologicznej oraz kosmetologii zginie się. Zakład świadczący takie usługi powinien w po wizycie klientki taki ręcznik wyparzyć bądź wyprać w bardzo wysokiej temperaturze. Ważne jest także to, aby profesjonalne ręczniki reklamowe posiadały wiele rozmiarów. W ofercie salonów kosmetycznych możemy znaleźć wiele zabiegów, które wymagają różnych akcesoriów. Jeśli zabieg wykonywany jest na ciało – na przykład jest to peeling – należy wziąć po nim prysznic, więc mile widziany jest ręcznik o wielkości kąpielowej. Ręczniki z haftem są mile widziane w takich miejscach. Przede wszystkim jest to nośnik reklamy, ale także wyznacznik jakości. Jeśli będzie on miękki i wykonany z wysokiej jakości materiałów klient zapewne dobrze i na bardzo długo zapamięta wyświadczone usługi. Natomiast widząc, że ręcznik jest już wysłużony nie będzie chciał z niego skorzystać. To wówczas sprawi, że w eter pójdzie negatywna opinia o tym gabinecie i może pojawić się spory problem.

 

Podobnie warto zadbać także o oprawę, w której będzie odbywać się zabieg. Dla przykładu jest to krzesło, na którym dokonana jest pielęgnacja. Powinno zostać ono przykryte, dzięki czemu będzie to higieniczne. Idealnie do tego celu nadają się narzuty, które przypominają kołdry hotelowe. Są duże i białe sprawiają, że pomieszczenie wygląda znacznie bardziej przestrzennie. Klienci zwracają uwagę na wszystko, gdy tylko przekraczają progi salonu. Warto więc zadbać o każdy szczegół.